123

VR مخفف واقعیت مجازی (Virtual Reality) است. این تکنولوژی می تواند بنا بر نیاز مشتری در دو قالب عکس ۳۶۰ درجه ویا فیلم ۳۶۰ درجه ، طراحی و اجرا گردد .  درعکاسی ۳۶۰ درجه تصویر گرفته  ‏شده بر روی یک کره یا مکعب که از قبل نقشه‏ برداری‏ شده مونتاژ می‏ شود ، بطوری‏ که بیننده در نقطه مرکزی تصویر قرار می‏گیرد و برای او این حس ایجاد می‏شود که در میان تصویر قرار گرفته است.

فیلم ۳۶۰ درجه یک رسانه کاملا جدید در صفحه های نمایش امروز است.در فیلم ۳۶۰ درجه، کاربر بر محتوا احاطه دارد. این نوع فیلم سیال، همه جانبه و اکتشافی است. این واقعیت مجازی نیست بلکه زندگی واقعی است که بطور کامل ثبت  می شود. صنایع ، فروشگاه ، هتل ، مراکز اداری و تجاری ،موزه و مکان های تاریخی ، ساختمان های لوکس ، ساختمان های در معرض  فروش برای شناخته شدن می توانند از این فناوری استفاده کنند. همه کسانی که می خواهند مخاطبان را از راه دوربا جرئیات  ظرفیت تجاری ، تفریحی و خدماتی خود آشنا نمایند ، نیازمند خدمات واقعیت مجازی هستند.

لازم به ذکر است در بخشهای مختلف عکس یا فیلم ۳۶۰ درجه ، المانهای تکمیلی در قالب متن ، ویدئو ، عکس یا فیلم  png می توان اضافه نمود و به جذابیت این خدمت افزود.

ویژگی های واقعیت مجازی

شبیه سازی :  به معنای تقلید می باشد . در واقع برگردان یا بازسازی دنیای واقعی است .مثلا شبیه سازی  پرواز یک هواپیما برای کسانی که از ارتفاع می ترسند.

تجسم : تجسم ذهن کاربر در دنیای مجازی قابل مشاهده می شود و کاربر به اشکال دلخواه مانند حیوان یا گیاه تبدیل می شود ویا می تواند از دیواری فرضی رد شود.

 واقع گریزی :  به معنای ایجاد واقعیت به کمک تخیل و یا تمایل به رهایی از دنیای واقعی به کمک فضای مجازی که با  تخیل خلق می شوند . بازی های کامپیوتری از اینگونه می باشند.

tikkkkkkkk

useful video

tik

quick start

تورهای واقعیت مجازی

دمو حمام تاریخی

360-Virtual-Tour-Logo

دمو موزه هنرهای تجسمی

حمام تاریخی

موزه هنرهای تزیینی

درخواست مشاوره

c1
Show Buttons
Hide Buttons