اپلیکیشن CRM اختصاصی

اپلیکیشن CRM اختصاصی

در دنیای رقابتی امروز ، فرآیند جذب و حفظ مشتری بیشتر از گذشته پیچیده شده است.

مشتری مهم ترین عامل رکود یا شکوفایی وضعیت هر واحد تجاری می باشد . بنابراین پیش بینی و کسب آگاهی از نیازهای مشتریان ، تلاش برای مرتفع نمودن آن ها و بالا بردن کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده از مهمترین وظایف هر سازمان می باشد.

استفاده از نرم افزارهای CRM سبب سهولت و سرعت ورود اطلاعات مشتریان و همچنین ایجاد بستری یکپارچه برای هدایت مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار می باشد.

گروه نرم افزاری سیوان پس از بررسی اولیه و تعیین سطح بلوغ CRM در سازمان شما  ، نوع CRM مورد نیاز ، فرم های مورد نیاز CRM و نوع ارتباطات سفارشی کسب و کار شما را به طور کاملا اختصاصی در قالب یک طرح جامع در سازمان مستقر می نماید.

مزایای استفاده از نرم افزار های CRM

مدیریت اطلاعات مشتریان

CRM امکان ثبت اطلاعات مشتریان فعلی و احتمالی را در تمامی مراحل ارتباط  فراهم می نماید. و شما به آسانی در هر مکان و زمان می  توانید به آن اطلاعات دسترسی داشته باشید.

برنامه ریزی هدفمند بازاریابی و تبلیغات

با استفاده از CRM قادر خواهید بود با توجه به آمارهای مختلف از مشتریان ، روش های بازاریابی خود را مورد پایش قرار دهید و مسیر استفاده و بهره برداری از سیستم های بازاریابی و فروش خود را هموارتر نمایید.

ارتقای سطح فروش

CRM این امکان را فراهم می نماید تا بتوانید با حفظ سوابق اطلاعات مشتریان خود و تحلیل های آماری قوی ، مشتریان بالقوه بیشتری را به مشتری نهایی تبدیل کنید.

کاهش هزینه های اداری

استفاده از فرم ها و نامه های کاغذی درون سازمانی و یا استفاده از فایل های اکسل غیر یکپارچه باعث اتلاف وقت و افزایش هزینه های اداری می گردد. CRM با ارائه فرم های الکترونیکی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها و افزایش بهره وری سازمان می گردد.

اصلی ترین راهکارهای CRM

  • امکان سفارشی سازی جهت پاسخگویی به نیازهای سازمانی
  • متمرکزسازی و یکپارچه نمودن اطلاعات مشتریان در حوزه های بازاریابی ، فروش و خدمات
  • امتیاز دهی و افزایش سر نخ های فروش
  • افزایش در نرخ تبدیل مشتریان که نهایتا منجربه افزایش فروش می شود
  • مدیریت کامل قراردادها ، سفارشات ، لیست قیمتهای سفارشی
  • اتوماسیون فرایند کسب و کار با توجه به چرخه گردش کار سازمانی
  • پیگیری روند و فرآیندهای اجرایی در سازمانی
  • امکان دریافت انواع گزارشات و استفاده از ابزارهای تحلیلی

درخواست مشاوره
c1