آموزش اجرای بازی مخفی در اندروید

۲۱ آبان آموزش اجرای بازی مخفی در اندروید

اندروید محبوب‌ترین سیستم عامل موبایلی فعلی موجود در دنیا به شمار می‌رود. در حالی که اغلب ویژگی‌های اندروید به طور شفاف و کامل در اختیار کاربران قرار گرفته، یک ویژگی مخفی در آن وجود دارد که شاید بتواند مورد توجه گیمرهای موبایلی قرار گیرد! گوگل از اندروید ۲.۳ نان زنجفیلی تا به امروز که نسخه اصلی اندروید ۷ نوقا منتشر شده است، در تمام نسخه‌های سیستم عامل اندروید یک بازی مخفی و اختصاصی را ارائه می‌کند! جالب است بدانید که اغلب کاربران از وجود این بازی مخفی در گوشی اندرویدی خود با خبر نیستند!

در اندروید ۲.۳ نان زنجفیلی تا اندروید ۶ مارشمالو شاهد ارائه شش بازی مخفی از سوی گوگل بودیم که هر یک با توجه به لقب سیستم عامل اندروید به شیوه منحصر به فردی طراحی شده‌اند. این شش بازی به شیوه یکسانی در دستگاه‌های اندرویدی قابل اجرا هستند، اما گوگل با انتشار اندروید ۷ نوقا روند اجرای این بازی مخفی را کمی تغییر داد. ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه اجرای بازی مخفی اندروید از نسخه ۲.۳ نان زنجفیلی این سیستم عامل تا ۶ مارشمالو بپردازیم.

بنابراین اگر گوشی یا تبلت شما از اندروید ۲.۳ الی ۶ بهره می‌برد، با طی کردن مراحلی که در این مقاله شرح می‌دهیم قادر به اجرای بازی مخفی اندروید خواهید بود. دستگاهی که ما از آن به عنوان نمونه استفاده می‌کنیم به اندروید ۵.۱.۱ آب نبات چوبی مجهز است. بازی مخفی که در اندروید آب نبات چوبی ارائه شده با لقب “Android Flappy-bird” به معنای “پرنده اندرویدی شل و ول” شناخته می‌شود. با سایت شبکه همراه باشید.

نحوه اجرای بازی مخفی اندروید؛ از اندروید ۲.۳ تا اندروید ۶ مارشمالو

به منظور اجرای بازی مخفی سیستم عامل اندروید در نسخه‌های مابین اندروید ۲.۳ نان زنجفیلی تا اندروید ۶ مارشمالو کافی است که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • به منوی “Settings” یا همان “تنظیمات” دستگاه اندرویدی خود مراجعه کنید.
  • گزینه “About Phone” را لمس کنید.

  • گزینه Android Version را در لیست موجود بیابید و نزدیک بر ۵ بار پیاپی بر روی آن ضربه لمسی بزنید تا مانند عکس زیر یک آب نبات چوبی بر روی صفحه نمایان شود.

  • حال ۵ بار پیاپی بر روی این آب نبات چوبی ضربه لمسی بزنید و سپس انگشت خود را بر روی آن قرار داده و چند لحظه نگه دارید. در این صورت بازی “پرنده اندرویدی شل و ول” اجرا می‌شود.

در بازی “پرنده اندرویدی شل و ول” شما نقش یک ربات اندرویدی شکل و ول را ایفاء می‌کنید که در حال سقوط است. هر زمان که شما صفحه نمایش دستگاه را لمس کنید، این ربات یک جهش پیدا عمودی و قوس‌دار پیدا می‌کند. شما باید سعی کنید که در طول مسیر از فضای مابین آب نبات چوبی‌ها عبور کنید و با آن‌ها برخورد نداشته باشید. همچنین ربات اندرویدی شما نباید از بخش زیرین صفحه خارج شود.

کلام آخر

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، بازی مخفی که در نسخه‌های مختلف سیستم عامل اندروید ارائه شده با لقب آن نسخه از اندروید ارتباط دارند. برای مثال در اندروید لوبیای ژله‌ای (Jellybean) محیط و سبک بازی مخفی ارائه شده با ژله‌های لوبیا شکل مرتبط می‌شود. همچنین دقت داشته باشید که نحوه اجرای بازی مخفی اندروید در اندروید ۷ نوقا به شیوه متفاوتی صورت می‌پذیرد.

برای شروع،درخواست مشاوره دهید

[gravityform id=”6″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]

مطابق با همه سلیقه ها و نیازهای نرم افزاری متنوع ، راهکارهای اختصاصی زیادی داریم.با ثبت اطلاعات خود در فرم روبرو از خدمات مشاوره رایگان گروه نرم افزاری سیوان بهره مند شوید.

موفقیت کسب و کار شما دغدغه ما است.

Facebookgoogle_pluspinterestlinkedin
بدون نظر

نظر شما چیست؟

c1
Show Buttons
Hide Buttons