آمازون کاربران خود را با واقعیت افزوده شگفت زده کرد

۲۴ آبان آمازون کاربران خود را با واقعیت افزوده شگفت زده کرد

می‌توان گفت تمام کاربران به خصوص بانوان، دوست دارند قبل از خرید آنلاین یک محصول آن را ببینند تا بتوانند راحت‌تر تصمیم بگیرند و از خرید خود پشیمان نشوند.

 آمازون، اعلام کرد که این ویژگی جدید از این پس در دسترس خواهد بود. این ویژگی از فن آوری Arkit شرکت اپل است که به خریداران امکان می دهد تا قبل از خرید آنها هزاران محصول را در زمینه خانه خود ببینند. دسته بندی محصولات شامل اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه، دفتر کار، الکترونیک، اسباب بازی ها و بازی ها و دکور خانه است.

آمازون در اعلام این ویژگی نوشت: “دیدگاه AR به مشتریان اجازه می دهد تا تصمیمات خرید بهتری را از طریق اجازه دادن به آنها در تجسم زیبایی شناسی و تناسب محصولات در فضای زندگی خودشان، اتخاذ کنند.”

برای استفاده از این ابزار، خریداران به برنامه آمازون و سیستم عامل iOS 11 در iPhone 6S یا بالاتر نیاز دارند. فن آوری AR اجازه می دهد تا خریداران اشیاء را در مقیاس صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود در زمینه ی خانه ی خود مشاهده کنند.

نحوه ی کار به این صورت است که: در برنامه آمازون، یک خریدار بر روی نماد دوربین کنار نوار جستجو ضربه می زند. از آنجا، یک منو ظاهر می شود که ویژگی های مختلفی را که خریداران می توانند با دوربین گوشی هوشمند خود، مانند اسکن بارکد یا جستجوی محصول با یک تصویر، انجام دهند، نمایش می دهد. در این منو، خریدار “AR View” را خاموش می کند و دوربین گوشی هوشمند از طریق یک سری مراحل برای دیدن محصول به صورت ۳ بعدی راه اندازی کرده و راه می رود. او تلفن هوشمند را در ناحیه خانه اش هدایت می کند، جایی که می خواهد محصول را ببیند، سپس روی صفحه نمایش می گیرد و آیتم ظاهر می شود. او می تواند محصول را با انگشت خود حرکت دهد و چرخش دهد.

لوازم خانگی به عنوان یکی از اولین فروشندگان برای تست واقعیت افزوده انتخاب شده اند، چرا که این ویژگی به خریداران امکان می دهد که مشاهده کنند اقلام بزرگ در داخل خانه خود چگونه به نظر می رسند.

برای شروع،درخواست مشاوره دهید

[gravityform id=”6″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]

مطابق با همه سلیقه ها و نیازهای نرم افزاری متنوع ، راهکارهای اختصاصی زیادی داریم.با ثبت اطلاعات خود در فرم روبرو از خدمات مشاوره رایگان گروه نرم افزاری سیوان بهره مند شوید.

موفقیت کسب و کار شما دغدغه ما است.

Facebookgoogle_pluspinterestlinkedin
بدون نظر

نظر شما چیست؟

c1
Show Buttons
Hide Buttons